DJ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)

DJ, müzik profesyonelidir. Profesyonel bir DJ, hangi organizasyonda hangi müziklerin kullanılması gerektiğini bilir. DJ müzik repertuvarına göre farklı programlara uyum sağlayabilir. DJ kiralama hizmetleri ile birçok organizasyona renk katabilirsiniz. DJ kiralama fiyatı, organizasyonlara göre değişebilmektedir. Örneğin; yemekte DJ veya düğünde DJ fiyatları farklılık gösterebilir. İzmir Dans, kiralık DJ hizmetleri ile organizasyonlarınıza müzik katıyor. Peki, DJ nedir? DJ kiralama hizmetleri nelerdir?

 

DJ Nedir

“DJ” terimi, “Disk Jokey” ifadesinin kısaltmasıdır. DJ’ler, mixledikleri müzikleri aynı tempo içinde sunan müzisyenlerdir. İnsanları eğlendirmek için şarkı playlistleri hazırlarlar ve bu müzikleri kendi tarzlarına göre sergilerler. Müzik kulağı iyi olan kişiler DJ olabilir. Karışık türdeki müzikleri peş peşe sunabilen DJ, müzik geçişlerini dinleyenlere yansıtmayacak şekilde uyum içinde yapabilir. DJ’lik profesyonel bir müzik mesleğidir. Deneyimli bir DJ’lik, eğitim gerektirir. DJ’ler elektronik müzik aletlerini iyi kullanmak ve özelliklerini çok bilmek zorundadır.

DJ Kiralama

DJ kiralama hizmetleri ile organizasyonlarınızı müzik profesyonellerine bırakabilirsiniz. Farklı türdeki organizasyonlar için DJ ihtiyacı doğabilmektedir. Özellikle düğünde DJ en çok talep edilen DJ kiralama hizmetleri arasında yer almaktadır. Program boyunca hizmet veren DJ, repertuvarındaki onlarca müzikle programlara renk ve müzik katar. DJ kiralama ücretleri, organizasyon sahibinin talebine ve süreye göre farklılık gösterebilmektedir.
 

Düğünde DJ

Düğünde DJ hizmetleri, düğünler için en keyifli eğlence seçeneklerinden biridir. DJ ekibi, düğün, nişan, kına ve sünnet gibi davetler için yaygın olarak talep edilmektedir. Erkek veya bayan DJ ile birlikte talebe göre ses sistemi de temin edilebilmektedir. DJ, ses sistemi üzerinde gerekli işlemleri yaparak, düğün ortamına hemen adapte olur. Düğün, parti ve kutlamalarınız için DJ kiralama hizmetleri alabilirsiniz. Düğünün heyecanına ritimli müzikler ile katkı sunan DJ, davetlilere düğün konseptine uygun bir eğlence sunar.

DJ Ekibi

DJ ekibi, düğün, kokteyl, açılış, kutlama, tanıtım ve diğer özel organizasyonlarda hizmet vermektedir. Popüler veya yıllanmış şarkılarla hizmet veren DJ performansı ile davetlilere keyifli dakikalar yaşadır. Düğünde DJ , hem şarkılarla hem de ambiyansa uygun sunumu ile ortamı şenlendirir. İzmir Dans, alanında uzman DJ ekibi ile organizasyonlara renk katıyor. DJ show ile yapılacak organizasyonlar için her türlü ses ve müzik donanımı da temin edilebilmektedir.

DJ Kiralama Fiyatı

DJ kiralama fiyatı, organizasyon türü, program süresi ve organizasyonun düzenlendiği yere göre farklılık gösterir. Kiralık DJ hizmetleri ile organizasyona katılan popüler erkek veya bayan DJ’ler, programınıza farklı bir hava katar. İzmir Dans, profesyonel DJ performansı için uygun imkanlarla DJ temin etmektedir. DJ kiralama ücretleri programın içeriğine göre değişebilmektedir. Size en uygun DJ kiralama fiyatı için İzmir Dans ile irtibata geçin!

DJ Show

DJ show, günümüzün en popüler eğlence konsepti haline gelmiştir. Özellikle düğünde DJ ve yemekte DJ talepleri giderek artmaktadır. Düğünlerde, partilerde, festivallerde, şölenlerde ve benzer birçok müzikli organizasyonda DJ show ile programı coşkulu hale getirebilirsiniz. İzmir Dans, farklı DJ müzik seçenekleri ile etkinliklere müzikli bir atmosfer sağlıyor. İster kurumsal ister bireysel organizasyonlar için DJ performansı hizmeti alabilirsiniz.

 
İzmir Dans ve Müzik ,Kiralık DJ Hizmetleri

İzmir Dans, Türkiye’nin dört bir yanına kiralık DJ hizmeti veriyor. DJ kiralama hizmetlerinde müzik tercihleri organizasyon sahibi tarafından yapılabilir. Talebe göre temin edilen DJ müzik repertuvarı ile deneyimini kullanabilir. DJ kiralama ücretleri, organizasyonla ilgili tüm detaylara göre değişebilir. DJ kiralama hizmetlerinde DJ ekibi ile birlikte ses, ışık veya müzik sistemleri de kiralayabilirsiniz. İster düğün ister lansman ister kurumsal motivasyon etkinlikleri ister yemekte DJ hizmetleri için İzmir Dans’ın profesyonel DJ dünyası ile tanışın.
 

dj iletişim, dj telefonu, dj telefon, dj kiralama, dj kiralama fiyatları, dj kiralama ücretleri , bayan dj, bayan dj kiralama , bayan dj düğün , düğünde dj, yıl başı dj kiralama, kutlama dj, dj fiyatları, dj arıyorum, bayan dj fiyatları , dj ücretleri, kına gecesi dj, dj eğlence, dj organizasyon, dj parti,

 

  *Şirketimizin sunduğu diğer hizmetlerden bazılarıda şunlardır:

 

Etkinliklerinizde ' Efe Ekibi Kiralama ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkinliklerinizde ' Erzurum Bar Ekibi Kiralama  ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkinliklerinizde ' Fasıl Ekibi Kiralama  ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)