EFE EKİBİ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)

Efe Ekibi

Efe ekibi, Ege bölgesinin en müstesna oyunu olan zeybek oyununu icra eden bir ekiptir. Efe ekibi İzmir ve Ege bölgesindeki birçok ilde meşhur zeybek oyunu ile düğünlere, derneklere ve eğlencelere anlam katar. Efe ekibi kiralama hizmeti ile organizasyonlarınıza eğlence katabilirsiniz. Peki, efe gösterisi kiralama nasıl yapılır? Düğünde efe ekibi gösterisi nelerdir? Efe gösterisi nedir? Efe ekibi kiralama fiyatları ne kadardır? İşte cevapları…

Efe Ekibi Nedir?

Efe ekibi, Ege’nin meşhur zeybek dansını icra eden bir ekiptir. Cesaretin ve mertliğin dansı olan zeybek, Türk kültürünün en özgün öğelerinden biri olarak kabul edilir. Zeybek dansı; cesaret, adalet, merhamet ve haşmeti temsil eder. Efeler de, tüm bunları sergileyen figürlerdir. Haksızlığa düşman olan efeler, zeybek dansı ile heybetlerini gösterirler. Efe ekibi, birçok eğlence ve kutlamada boy gösterir.
Ege’nin müstesna değerlerinden biri olan zeybek dansı, farklı türlerle sergilenir. Her birinin özel bir ritmi vardır. Efeler, zeybekte duruşlarını ve yürüyüşlerini, üzerine basarak gösterir. Sekme ve çapraz figürlerle heybetli bir oyun havasıdır. Diz çöken efeler, dizlerini yere vurarak kararlılıklarını ifade eder.
Efe ve zeybek, iç içe geçmiş farklı kavramlardır. Efe, Ege’de ortaya çıkan yeminli bir isyan hareketinin üyesidir. Efe ile birlikte mücadele edenlere önce kızan, zaman içerisinde de zeybek adı verilmiştir. Efe, zeybeğin yekvücutluğudur. Her iki terim de zulme ve haksızlığa isyan etmeyi temsil eder. Zeybek, “sağbek” kelimesinden türetilmiştir ve  “koruyucu” demektir. “Efe” ise “büyük kardeş”, “ağabey” anlamındadır.
 

Efe Ekibi Kiralama

Efe ekibi kiralama hizmetleri, düğün, kına, sünnet gibi organizasyonlarda yaygındır. Son yıllarda kurumsal etkinlikler için de efe ekibi kiralama talepleri giderek artıyor. Organizasyonlara kültürel bir katkı sağlayan efe gösterisi, hemen hemen Ege’nin tamamında oynanır. Efe ekibi şirketleri, farklı yorumlamaları bulunan, etkileyici ve duygulandırıcı zeybek havasını efeler aracılığı ile organizasyonlara taşır. Düğünde veya sünnette efe ekibi talepleriniz için alanında uzman efe ekibi firmaları tercih etmelisiniz.

Düğünde Efe Ekibi

Efe ekibi İzmir Dans firması ile düğünlerinize konuk oluyor. Düğünde efe ekibi ile en mutlu gününüze kültürel bir anlam katabilirsiniz. Zeybek dansını profesyonel bir konseptte icra eden efe ekibi, davetlilerinize eğlenceli dakikalar yaşatacak. Sünnette efe ekibi de oğlunuzun en heyecanlı gününe heyecan katacak. Asaleti ve gururu temsili eden efeler, ister tek başına ister ekip halinde düğünlere asalet ve gurur kazandırır.

Efe Ekibi Kiralama Fiyatları

Efe ekibi kiralama fiyatları , efe ekibi sayısı ve gidilecek yer göre değişir. Efe ekibi şirketleri arasında önemli bir yeri olan İzmir Dans ile organizasyonlarınıza en uygun efe gösterisi kiralama hizmeti alabilirsiniz. Programınıza en uygun efe ekibi kiralama fiyatları için İzmir Dans ile irtibata geçin!

Efe Ekibi Şirketleri

Efe ekibi şirketleri, zeybek oyunu taleplerine cevap veriyor. Efe ekibi kiralama hizmetleri ile efelerin ağır ve vakarlı duruşuna tanıklık edebilirsiniz. Sahneye çıkan efelerin ağır ağır gezintisini heyecanla izleyenler, kollarını kaldırarak oynamaya başlayan efelerle yerinde duramaz. İzleyen herkesi farklı bir dünyaya taşıyan efe gösterisi için alanında uzman efe ekibi firmaları tercih etmelisiniz.
Ege’nin profesyonel efe ekibi firmaları arasından bulunan İzmir Dans, düğünde efe ekibi veya sünnette efe ekibi gibi farklı türlerdeki organizasyonlar için efe ekibi kiralama hizmeti veriyor. İzmir Dans, Batı Anadolu yöresine özgü zeybek oyununu efeler aracılığı ile organizasyonlarınıza taşıyor. Efe ekibi İzmir ve çevresi için kiralanabiliyor.
 

efe ekibi, efe ekibi kiralama, efe ekibi izmir, izmirde efe ekibi, efe grubu sünnet, efe ekibi kiralama fiyatları, efe ekibi ücretleri, efe takımı ,izmir efe takımı, efe ekibi gösterisi,efe ekibi sünnet, sünnette efe ekibi , düğünde efe ekibi, efe ekibi ile karşılama, efe ekibi sünnet

 

Şirketimiz ayrıca aşağıda yer alan hizmetleride sunmaktadır: 

Etkinliklerinizde ' Erzurum Bar Ekibi Kiralama ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkinliklerinizde ' Fasıl Ekibi Kiralama  ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkinliklerinizde ' Ferace Zeybeği Ekibi  ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son dönemin en beğenilen hizmetlerinden olan BANDO EKİBİ ile sizlerleyiz.

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)