ERZURUM BAR EKİBİ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)

Bar Ekibi

Bar ekibi, Erzurum yöresine özgü ezgi ve ritimlerle organizasyonlara keyif katar. Erzurum bar gösterisi özellikle son yıllarda birçok organizasyonda boy gösteriyor. Erkek oyuncuların sergilediği oyun, içindeki farklı ritimlerle izleyenlere keyifli anlar yaşatır. Özellikle düğünde bar ekibi yaygın olarak tercih edilir. Profesyonel bar ekibi İzmir Dans ile düğünlerinize misafir oluyor. Peki, bar ekibi firmaları tarafından kiralanan bar nedir? Bar ekibi gösterisi kiralama hizmetleri nelerdir? Erzurum ekibi fiyatları ne kadardır? İşte cevapları…


Bar Nedir?

Erzurum ve yöresinin halk oyunu olan bar, kültürel zenginliğe sahip bölgenin en popüler oyunudur. “Bar” ifadesi, kahramanlığı ve yiğitliği temsil eder. Erlik destanının bir vakar içinde sergilenmesidir. Bazılarına göre “yiğitlere yakışan bir savaş oyunu” olan bar, bazılarına göre de Dadaş halk oyunudur.
Erzurum bar gösterisi, erkek oyuncular tarafından oynanan bir oyundur. Bar oyuncuları, bar içindeki ritimlere ve hareketlere öncelik sırasına göre riayet ederek oyunu sergiler. “Başbar” ile başlayan oyunda bar ekibi sırasıyla; “bar”, “hançer barı”, “Köroğlu”, “daldalan barı”, “Temir Ağa”, “Tamzara” ile “tavuk barı ritimleriyle oynar. 
 

Bar Ekibi Kiralama

Bar ekibi kiralama hizmetleri, özellikle düğün, sünnet ve kurumsal etkinlikler için tercih ediliyor. Yurt içi ve yurt dışındaki organizasyonlar için bar ekibi şirketleri aracılığı ile yapılan bar ekibi gösterisi kiralama, programlara renk katar. Dadaşların coşkulu oyunu, Erzurum ve yöresinin geleneklerini özel günlere taşır. İlgi ile izlenen Dadaş halk oyunu, etkileyici ve sürükleyici bir yapıdadır.
Erzurum yöresi insanının yiğitliğini, mertliğini ve vatanseverliğini sergileyen bar oyununu, bar ekibi kiralama hizmetleri ile organizasyonlarınıza misafir edebilirsiniz. Bar ekibi kiralama hizmetleri süresi davet sahibinin talebine göre değişebilir; ancak bar oyunu süresi 1 ila 2 saat sürebilir.

Düğünde Bar Ekibi

Düğünde bar ekibi, son yılların popüler halk oyunu gösterisi kiralama alternatifleri arasında yer alıyor. Bar ekibi gösterisi kiralama seçeneği ile düğününüze neşe katabilirsiniz. Özellikle Erzurumluların düğünlerinde sık rastladığımız bar oyunu, günümüzde farklı bölgelerden farklı konseptteki düğünlerde de boy gösteriyor. Sünnette bar ekibi de oğlunuza farklı bir eğlence yaşatmanın bir seçeneği olabilir.
Hem davetlileriniz hem de düğün sahipleri için eşsiz bir deneyim sunan bar ekibi, kurumsal motivasyon etkilikleri için de tercih ediliyor. İster deloy ister atabarı ister köççeri ister turna barı… Bar ekibi firmaları ile hayalinizdeki eğlenceyi sunacak bar ekibi kiralayabilirsiniz!

Erzurum Ekibi Fiyatları 

Erzurum ekibi fiyatları, ekibin gideceği bölge ve ekipteki kişi sayısına göre değişebilir. Bar oyunu, seyreden herkesi coşturan bir oyundur. Her tür eğlence için tercih edilen bar ekibi fiyatları, oyunun süresine de değişiklik gösterebilir. Erzurum ekibi fiyatları içinde ekibin kıyafetleri ve saz ekibi de vardır. Oyunun orijinal haliyle sergilendiği Erzurum bar gösterisi için bar ekibi şirketleri öncülük etmektedir.

Bar Ekibi Şirketleri

Bar ekibi İzmir Dans ile düğünlerinize konuk oluyor. Ege Bölgesi’nin uzman bar ekibi şirketleri arasında yer alan İzmir Dans ile bar ekibi kiralama hizmetleri alabilirsiniz. Organizasyonlarınıza göre yeterli sayıda oyuncuların yer aldığı bar ekibi, uygun fiyatlarla sunulmaktadır.
Bar ekibi İzmir Dans ile davetinize ayrıcalıklı bir eğlence katabilir. Düğünde bar ekibi veya sünnette bar ekibi talepleriniz için hazırlanan bar ekibi, talep ettiğiniz saat organizasyonunuzda hazır olur. Siz sadece Erzurum bar gösterisi keyfini yaşarsınız. Davetlilerinize farklı ve unutulmaz anlar yaşatmak istiyorsanız bar ekibi firmaları arasında özel bir yeri olan İzmir Dans bar ekibi ile tanışmalısınız!
Profesyonel bar ekibi, düğünlerinizi ve organizasyonlarını görsel bir şölene dönüştürelim...
 
Bar ekibi , erzurum bar ekibi, bar ekibi kiralama, erzurum bar ekibi kiralama , bar ekibi organizasyonu, erzurum bar ekibi organizasyonu, Bar Ekibi Gösterisi, Erzurum Bar Ekibi Ücretleri, Bar Ekibi telefon, Bar Ekibi Kiralama Fiyatları, Erzurum Bar Gurupları, Erzurum Bar Ekibi Kiralama, Bar Ekibi Düğün Organizasyonu, Bar Ekibi Ücretleri, Bar Ekibi İletişim, Bar Ekibi Düğün,
Bar Ekipleri, Bar Ekibi Fiyatları, Bar Ekibi Kiralama, Düğünde Bar Ekibi,
 
Etkinliklerinizde ' Fasıl Ekibi Kiralama  ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Etkinliklerinizde ' Ferace Zeybeği Ekibi  ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Etkinliklerinizde ' Halay Ekibi Kiralama  ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)