FASIL EKİBİ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)

Fasıl Ekibi

Fasıl ekibi, düğünlere, etkinliklere ve özel günlere eğlence katar. Fasıl ekibi müzik grubu ile davetlilerinize unutulmaz bir eğlence yaşatabilirsiniz. Fasıl ekibi kiralama hizmetleri sunan İzmir Dans, fasıl grubu konser taleplerinizi en uygun şartlarda yerine getiriyor. İster düğünde fasıl ekibi ister kurumsal etkinlikler ister kutlamalar… Programa uygun fasıl ekibi fiyatları ile renkli bir eğlence organize edebilirsiniz. Peki, fasıl nedir? Fasıl grubu kiralama fiyatları ne kadardır? İşte cevapları…
 

 
 
Fasıl Nedir?
 
Fasıl, Türk Sanat Müziği ile karakterize olan müzik grubudur. Fasıl ekibi, geçmişte sadece Türk musikisi eserleri sergilemiştir. 19. yüzyılda Peşrev ve Semai gibi ünlü Türk musikisi eserleri icra edilmiştir. Günümüzde ise farklı şarkı formlarını repertuvarına katan çeşitli fasıl ekibi müzik grubu çeşitleri ortaya çıkmıştır. Osmanlı’da saraydaki eğlencelerin bir parçası olan fasıl, zamanla halkın arasına inmiştir. 20. yüzyıl başlarında gazinolarla birlikte evlerde de fasıl grubu müzik dinletisi icra edilmiştir. Devam eden süreçte tamamen eğlence amaçlı icra edilen fasıl, repertuvara yeni şarkıların eklenmesi ile farklı bir formata evrilmiştir.
 
Fasıl Ekibi Kiralama
 
Fasıl ekibi kiralama hizmetleri ile organizasyonlarınıza veya düğünlerinize eğlence katabilirsiniz. Talep ettiğiz her yerde ve her organizasyonda fasıl grubu konser keyfi yaşayabilirsiniz. İzmir Dans fasıl ekibi kiralama hizmetleri istediğiniz sayıda müzisyenden oluşabilir. İzmir ve çevresindeki il ve ilçeler başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında fasıl ekibi kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Fasıl grubu fiyatları, bazı kriterlere göre farklılık göstermektedir. İzmir Dans, organizasyon sahipleri için uygun fasıl kiralama hizmetleri vermektedir.
Fasıl Ekibi Müzik Grubu
Fasıl ekibi müzik grubu, fasıl keyfini programlarınıza taşıyor. Fasıllı bir organizasyon istiyorsanız, repertuvarında onlarca şarkı bulunan fasıl ekibi ile hizmet verebiliriz. Fasıl grubu müzik dinletisi eşliğinde yemekli organizasyonlar veya kokteyller düzenleyebilirsiniz. İster evde fasıl ister düğünde fasıl ekibi… Düğün, nişan, kına, sünnet, şirket yemekleri, restoran programları, tekne gezileri, kurumsal motivasyon etkilikleri ve farklı türlerdeki davet ve etkinliklerde fasıl grubu konser ayrıcalığı yaşatıyoruz.

Düğünde Fasıl Ekibi
 
Düğünde fasıl ekibi , özellikle son yılların eğlence trendleri arasında yer alıyor. Alanında uzman müzisyenlerle Türk Sanat Müziği başta olmak üzere farklı türlerdeki şarkı repertuvarı düğünlerinize eğlence katıyor. Fasıl ekibi müzik grubu ile düğün veya nikah sonrası yemek gibi programlarınıza renk katabilirsiniz. Hem programınıza hem de bütçenize en uygun fasıl ekibi ile düğünlerinize unutulmaz anılar ekleyin!
 
 
Fasıl grubu kiralama fiyatları , gruptaki müzisyen sayısı, organizasyonun düzenlendiği programın içeriği ve yerin uzaklığı gibi faktörlere bağlı olarak değişebilmektedir. Fasıl ekibi kiralama hizmetleri için müzisyenler enstrümanları ile birlikte katılmaktadır. Dilerseniz fasıl ekibi ile birlikte ses veya müzik sistemi de temin edebiliriz. Fasıl grubu fiyatları, ekstra hizmet taleplerinize göre değişmektedir. Bütçenize en uygun fasıl ekibi fiyatları için hemen İzmir Dans ile irtibata geçin!
 
İzmir Dans Fasıl Ekibi
 
İzmir Dans fasıl ekibi, fasıl profesyonellerinden oluşuyor. Özenli, saygılı, seviyeli ve deneyimli müzisyenlerden oluşan fasıl ekibi ile davetlilerinize dillere destan bir fasıl grubu müzik dinletisi sunabilirsiniz. İzmir Dans’ın fasıl ekibi kiralama hizmetleri ile ister evinizde ister iş yerinizde ister restoranda ister düğünde fasıl ekibi temin edebilirsiniz. İzmir Dans fasıl grubu fiyatları içine; profesyonel müzisyenler ile birlikte kanun, cümbüş, darbuka, klarnet, yüzlerce şarkı ve unutulmaz eğlence de dahildir! Bütçenize en uygun fasıl grubu kiralama fiyatları için hemen İzmir Dans’ın profesyonel fasıl ekibi ile tanışın!

Fasıl ekibi için gelen çeşitli aramalar: kiralık fasıl ekibi, fasıl ekibi kiralamak, fasıl ekibi iletişim, fasıl ekibi telefon, fasıl ekipleri, fasıl ekibi ücretleri, fasıl ekibi fiyatları, fasıl ekibi kiralama ücreti, fasıl ekibi organizasyonu, fasıl ekibi kiralama, fasıl ekibi fiyatı,

Etkinliklerinizde ' Ferace Zeybeği Ekibi  ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkinliklerinizde ' Halay Ekibi Kiralama  ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkinliklerinizde ' Hip Hop & Break & Rock'un Roll Ekibi Kiralama  ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)