HİP HOP & BREAK & ROCK'IN ROLL EKİBİ

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35 (İsa Efe)
0536 222 28 84 (Musa Efe)

Hip Hop

Hip hop, Amerika’da ortaya çıkan bir sokak dansıdır. Hip hop dansı, çeşitli organizasyonlarda sergilenen, eğlenceli bir danstır. Hip hop dans ekibi, dinamik bir gösteri sunar. Hip hop dans gösterisi, izleyenleri yerinde oynatan bir konsepttedir. İzmir Dans hip hop dans ekibi kiralama hizmetleri ile 1970’lerin sokak dansı hip hop ile tanışabilirsiniz. Peki, hip hop dans showu nasıl yapılır?

Break dansı nedir? Rock’ın roll dansı hizmetleri nelerdir?
 
Hip Hop Dansı Sokaklardan organizasyonlara taşınan sokak dansı hip hop, Amerikalı siyahîlerin 1970’li yıllarda ortaya çıkardığı bir dans türüdür. Funk, caz ve soul müziklerinden etkilenen hip hop dansı, isyanı ve başkaldırıyı simgeler. Akrobatik figürler içeren hip hop dans gösterisi, profesyonel oyuncular tarafından sahnelenebilir. Hip hop dans ekibi, zor ve eğlenceli bir dans sergiler.
 
 

Hip Hop Dans Grubu Kiralama
Hip hop dans organizasyon ve farklı türlerdeki etkinliklerde tercih edilebilmektedir. Hip hop dans grubu kiralama hizmetleri ile organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz. İzmir Dans, ellerin ve kolların serbestçe kullanıldığı bir dans olan hip hop kiralama hizmetleri veriyor. Hip hop dans fiyatı, gösteri süresi ve ekip sayısına göre değişebilmektedir. Hip hop dans açılış organizasyonu gibi programlar için temin edilebilir. Talebe göre alanında uzman oyunculardan oluşan hip hop dans ekibi görevlendirilmektedir. İzmir Dans hip hop hizmetleri ile tanışın!
 
Break Dans
 
Break dans, bir hip hop dansı türüdür. 1970’lerde New York’un Bronx bölgesinde ortaya çıktığı belirtilen break dans, enerjik bir funk performansıdır. Break dans ekibi ile organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz. Break dans gösterisi, profesyonel bir performans gösterisidir. İzmir Dans break dans grubu, Türkiye’nin dört bir yanına break dans hizmetleri vermektedir.
 

Break Dans Ekibi
Amerika’da ortaya çıkan break dans, kısa sürede tüm dünyaya yayılmıştır. 1980’li ve 1990’lı yıllarda özellikle liseli gençler arasında popüler bir dans kültürü haline gelen break dans, günümüzde bazı organizasyonlarda gösteri olarak sergilenmektedir. Break dans ekibi, profesyonel dansçılardan oluşur. Profesyonel dans koreografileri sunan break dans grubu, fuarlarda, şenliklerde, şölenlerde ve kliplerde tercih edilebilmektedir.

Break Dans Kiralama
İzmir Dans, Türkiye’nin dört bir yanına break dans kiralama hizmetleri vermektedir. Reklam filmlerinden dizi dans sahnelerine, konserlerden fuarlara, festivallerden özel gün organizasyonlarına kadar birçok program için break dans gösterisi hizmeti verilmektedir. TV programları, tanıtımlar ve lansmanlar için de break dans ekibi sağlanmaktadır. Break dans düğün gibi davetler için de temin edilebilmektedir. Break dans fiyatı, gösteri süresi ve ekip sayısına göre değişmektedir. İzmir Dans, programa göre uygun break dans gösterisi kiralama ücreti sunmaktadır.

Rock’ın Roll Dansı
Rock’ın roll dansı, 20. yüzyılın danslarındandır. Boogie Boogie’den esinlenen bu dans türü, Amerika’nın en ünlü danslarından biridir. Günümüze kadar ulaşan rock’n roll dans müziği, hala kitleleri coşturmaktadır. Rock’ın roll dans gösterisi ile farklı türlerdeki etkinliklere zevk ve heyecan katılabilir. Akrobatik hareketler sergileyen rock’ın roll dans ekibi, profesyonel dansçılardan oluşur. İzmir Dans, Türkiye’nin dört bir yanına rock’ın roll dans showu hizmetleri vermektedir.

Rock’ın Roll Dans Gösterisi
Rock’ın roll dans gösterisi, oldukça hızlı ve hareketlidir.  İzlemesi ve oynaması keyifli olan rock’ın roll dansı, akrobatik hareketlerle karakterizedir. Rock’ın roll dans gösterisi, farklı türlerdeki programlarda ve organizasyonlarda görülebilmektedir. Festivaller, şenlikler, lansmanlar, düğünler ve açılışlar gibi programlarda rock’ın roll dans showu sunulabilmektedir.

Rock’ın Roll Dans Ekibi 
İzmir Dans rock’ın roll dans ekibi, profesyonel dansçılardan oluşmaktadır. Erkeğin kadını yönettiği bir dans türü olan rock’ın roll dansı, hem müzikleri hem de gösterisi ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşatır. 
 

Rock’ın Roll Dans Kiralama 
Rock’ın roll dans kiralama hizmetleri, yarışmalarda, konsept günlerinde, mezuniyet balolarında ve düğünlerde tercih edilmektedir. Kendine has tarzı bulunan rock’ın roll dans düğün gibi davetlere eğlence katar. Ayrıca, rock’ın roll dans açılış organizasyonu veya lansmanlar için de keyifli bir eğlence alternatifidir. Rock’ın roll dans fiyatı, program süresine göre değişebilmektedir. Bütçenize uygun rock’ın roll dans ekibi kiralama ücreti için İzmir Dans ile irtibata geçin!
 
Arama Motorlarından gelen çeşitli kelimeler: rock'ın roll dasn grubu, rock'ın roll fiyatı düğün ekibi, rock'ın roll fiyatları, rock'ın roll ekibi kiralama, rock'ın roll gösteri ücreti, rock'ın roll kiralama, rock'ın roll gösteri fiyatı, rock'ın roll düğün, rock'ın roll dans gösterisi , rock'ın roll dans ekibi, rock'ın roll dans, rock'ın roll ekibi, rock'ın roll, break dans ekibi fiyatı, break dans kiralama ücreti, break dans fiyatları, break dans ekipleri, break dans gala gecesi, break dans düğün, break dans gösteri grubu, break dans gösteri fiyatı, break dans work shop, break dans gösteri organizasyonu, break dans gösteri ekibi, break dans ekibi ,break dans gösterisi, break dans, hip hop dans kurumsal etkinlik, hip hop dans gala gecesi, hip hop dans firma açılış, hip hop dans düğün,hip hop dans gösteri ekibi kiralama, hip hop dans kiralama, hip hop dans ücreti, hip hop dans fiyatı, hip hop dans organizasyonu,hip hop dans ekibi, hip hop dans gösterisi, hip hop dans

Horon Ekibi Kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kafkas Dans Ekibi Kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karadeniz Halk Oyunları Ekibi Kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35 (İsa Efe)
0536 222 28 84 (Musa Efe)