KAFKAS EKİBİ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)

Kafkas Ekibi

Kafkas ekibi, son yıllarda düğün ve sünnet gibi organizasyonlar başta olmak üzere özel günlerde tercih ediliyor. Kafkasya kültürüne özgü savaş oyunu olan Kafkas oyunu, aşkın ve kahramanlığın da simgesidir. Eşsiz hareketlerle sergilenen oyun, özel olarak eğitilmiş bir ekip tarafından sergilenebilir. Oyunun içeriğinde duygular ve tarihten izler yer alır. Kafkas gösterisi, organizasyonlara anlam katar. Kafkas ekibi kiralama yaparak programlarınızı ayrıcalıklı hale getirebilirsiniz. İzmir Dans gibi Kafkas ekibi şirketleri aracılığı ile programlarınızın değer katabilirsiniz! Nasıl mı?
 

Kafkas Oyunu Nedir?

Kafkas gösterisi kiralama  hizmetleri alarak aslında tarihi bir oyuna dahil olmuş olursunuz. Orta Asya’dan kültürümüze giren folklorik bir oyun olan Kafkas oyunu, savaş, aşk ve kahramanlık temaları içerir. Oyunun her bir figürü, muhteşem hareketlerle coşkuyu doruklara çıkarır. Kafkas müzikleri eşliğinde icra edilen oyun ancak profesyonel bir Kafkas ekibi ile oynanabilir.
Kafkas oyunun her hareketi aslında derin izler bırakan tarihi olayları anlatır. İmam Şamil ve direnişçi gruplar, Rus askerlerin karşında Kafkas oyunu oynarken birden hücuma geçerler ve Rusların kuşatmasını yararak bölgeden çıkmayı başarırlar. Bu tarihi olayın bir simgesi olan Kafkas oyununun geçmişi Kafkasya’nın geçmişine kadar uzanıyor. Azerbaycan’ın geleneksel halk oyunları arasında yer alan Kafkas oyunu, Türk sentezi ile bambaşka bir keyif verir. Kafkas ekibi firmaları ile daha da estetik bir forma kavuşturulan Kafkas oyunu, müziği ve koreografisi ile her iki ülkeden izler taşır. Oyunun büyüsü izleyenleri bir anda kendine çeker.
 


Kafkas ekibi kiralama hizmetleri her türlü organizasyon için yapılabilmektedir. Düğünlerde, sünnetlerde, okullarda veya kurumsal etkinliklerde Kafkas gösterisi kiralama hizmetleri alınmaktadır. Kafkas ekibi şirketleri aracılığı ile düğünlerde, şenliklerde ve özel toplantılarda Kafkas ekibi kiralama yapabilirsiniz. İzleyenler keyifli dakikalar yaşatan Kafkas ekibi, izleyenlere de ayrıcalık hissettirir.

Kafkas Gösterisi

Kafkas ekibi, tam bir uyum içindedir. Kafkas gösterisi sırasında kadın oyuncu asaleti ve saygınlığı temsil eder. Erkek oyuncu asildir, dengelidir ve ciddi bir edası vardır. Sadece erkek oyuncularla oynandığında izleyenler kendilerini savaş meydanında gibi hisseder. Sert, çevik ve hızlı figürler sergileyen erkekler, Kafkas gösterisi ile ortamı kahramanlık şölenine dönüştürür.
 

Düğünde Kafkas Ekibi

Kafkas dansları birçok hikaye barındırır. Her bir hareketin anlamı vardır. Kafkasya’nın geleneksel kültürünü Türk topraklarına taşıyan Kafkas oyunu, Kafkas ekibi firmaları aracılığı ile giderek yaygınlaşmaktadır. Düğünde Kafkas ekibi , en çok tercih edilen gösteri grupları arasında yer alır. Son yıllarda sünnette Kafkas ekibi talepleri de giderek artmaktadır. Kafkas ekibi İzmir ve çevresindeki illerde düğünlerde ve sünnetlerde yaygın olarak talep edilmektedir.
Yüzyıllardır Avrasya ve Türk coğrafyasına hitap eden Kafkas dansı, duruş ve kombinasyonları ile özeldir. El ve kol hareketleri, profesyonellere özgü çeviklik gerektirir. Geleneksel ve keyifli bir Kafkas dansı ile düğünlerinizi unutulmaz yapabilirsiniz.

Kafkas Ekibi Şirketleri
Kafkas ekibi şirketleri arasında önemli bir yeri olan İzmir Dans, kadına saygıyı, kadınla birlikte hareket etmeyi, gülmeyi, hürmeti, cesareti ve mertliği temsil eden Kafkas oyunu talepleriniz için Kafkas ekibi kiralama hizmetleri veriyor. Kadınların ceylan gibi süzüldüğü, erkeklerin çevresinde pervane olduğu Kafkas ekibi ile organizasyonlarınıza estetik katın.
İzmir Dans; düğünde Kafkas ekibi ve sünnette Kafkas ekibi gibi hizmetlerinin yanında herhangi bir etkinlik için de Kafkas gösterisi kiralama yapmaktadır. Kafkas ekibi İzmir ve çevresindeki birçok program için temin edilebilmektedir. İzmir Dans ile organizasyonlarınıza Kafkasların kültürünü misafir edebilirsiniz. İzmir Dans; ister zeybek ister efe ister Kafkas…
 
 

 

 Kafkas Gösterisi Ücretleri, Kafkas Takımı Ücretleri izmir, Kafkas Ekibi Ücretleri,Kafkas Gösterisi Düğün,Kafkas Takımı Düğün , Kafkas Ekibi Düğün, Kafkas Gösterisi Organizasyonu, Kafkas Takımı Organizasyonu, Kafkas Ekibi Organizasyonu , Kafkas Gösterisi Ücretleri, Kafkas Takımı Ücretleri, Kafkas Ekibi Ücretleri, Kafkas Gösterisi Kiralama izmir,Kafkas Takımı Kiralama, Kafkas Ekibi Kiralama, Kafkas Gösterisi Fiyatları, Kafkas Takımı Fiyatları, Kafkas Ekibi Fiyatları, Kafkas Gösterisi, Kafkas Takımı izmir,Kafkas Ekibi izmir, Kafkas Grubu

 

 

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)