HALAY EKİBİ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)
 
 
 
 
 
 
Halay Ekibi

Halay ekibi, düğülerde büyük ilgi gören halk oyunları ekipleri arasında yer alıyor. Doğu bölgelerine özgü bu senkronize folklor ekibi, düğün, nişan, kına ve sünnet gibi organizasyonlarda yaygın olarak tercih ediliyor. Düğünde halay ekibi ile davetlilerinizi halayın eğlenceli dünyası ile tanıştırabilirsiniz. Halay ekibi kiralama hizmetleri veren halay ekibi firmaları arasında bulunan İzmir Dans, eğlencenize eğlence katıyor. Peki, halay nedir? Halay gösterisi kiralama nasıl yapılır? Doğu halay ekibi fiyatları nedir? Buyurun halaya!
 

Halay Nedir?

Halay ekibi ile organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz. Halay nedir sorusunun cevabı ile bu halk oyununu daha da seveceksiniz! Halay, birlik ve beraberlik demektir. Yardımlaşma ve dayanıma demektir. Toplu hareket etmek demektir. Halayın başında mendil sallayan kişiye “halaybaşı” denir. En sondaki oyuncu ise “poççik” olarak adlandırılır.
Davul ve zurna eşliğinde oynanan halay, en az üç kişi ile başlar. Sıralı haldeki erkek ve kadınların omuz omuza verdiği folklorik eğlence, disiplin ve senkronize isteyen bir oyundur. Kadın ve erkekler el ele tutuşur. Halka teşkil ederek ritmik hareketlerle hafif zıplayarak ilerlerler. Halay gösterisi, oyuncuların ellerini omuzdan ve belden parmaklarla birleştirdiği bir oyundur. Ayak vurarak oynanan folklorik bir eğlencedir.

Halay Ekibi Kiralama

Halay ekibi kiralama hizmetleri, her türlü organizasyon için tercih edilebilir. Sadece düğünlerde veya sünnette halay ekibi değil; resmi ve özel törenlerde, açılışlarda ve farklı gösterilerde halay gösterisi kiralama hizmeti alabilirsiniz. Doğru bir halay ekibi için alanında uzman halay ekibi firmaları ile görüşmelisiniz. İzmir Dans halay ekibi kiralama hizmetleri çerçevesinde sağlanan halay ekibi, yöresel kıyafetlerle gösteri yapmaktadır. Tam profesyonel halay ekibi İzmir Dans’ın ayrıcalıklı hizmetleri ile sunuluyor.

Düğünde Halay Ekibi

Düğünde veya sünnette halay ekibi, organizasyonun en gözde gösterisini sunar. Ayrıca; açılışlardan tanıtım toplantılarına, bayi toplantılarından kurumsal motivasyon etkinliklerine kadar onlarca organizasyon ve etkinliğe renk katar. Düğünde halay ekibi, düğünün en önemli gösterisinde davetlileri de eğlenceye alır. Davetlileri yerinden kaldıran nadir oyunlardan biridir. Yabancı konukların ağırlandığı etkinliklerde de yaygın olarak tercih edilen yöresel halk oyunu ile düğünlere unutulmaz anılar katabilirsiniz.


Halay, Doğu bölgelerine özgü yöresel bir oyundur. Bu sebeple özellikle Doğu bölgelerinden dans ekipleri tercih edilir. Doğu halay ekibi fiyatları, ekibe ve halay gösterisi için gidilecek yere göre değişiklik gösterir. Başarılı bir halay ekibi, en çok tercih edilen halay gösterilerini profesyonel bir şekilde icra edebilir. Ortaya koydukları performans ile hem davetlileri hem de davet sahibini memnun eden tecrübeli halay ekibi için doğru halay ekibi şirketleri seçmelisiniz! Doğu halay ekibi fiyatları da ekibin tecrübesine ve ekip sayısına göre değişebilmektedir. Halay ekibi İzmir ve Ege Bölgesi için uygun fiyatlarla temin edilebilmektedir.

Halay Ekibi Şirketleri

İzmir Dans, Ege Bölgesi’nde dans ekibi hizmetleri veren halay ekibi şirketleri arasında yer alıyor. Farklı yörelere ait halk oyunları ekipleri ile Türkiye’nin her yerine hizmet veren İzmir Dans, halay gösterisi kiralama için özellikle tercih ediliyor. Türk gecelerinde, farklı türlü eğlencelerde veya kültürel programlarda kültürünüze özgü dans ekibi ile davetlilerinize keyifli dakikalar yaşatabilirsiniz.

İzmir Dans halay ekibi, profesyonel ve eğitimli dansçılarda oluşur. Davetlilerinize düzenli ve senkronize bir halay keyfi yaşatmak için halay ekibi kiralama avantajlarından faydalanabilirsiniz. Uzman olmayan ekiplerle yapılan halay gösterisi, programınız için olumsuz algı bırakacaktır!
Melodisi, ritmi ve senkronizesi ile göz dolduran halay ekibi ile organizasyonlarınızı şölene çevirin...
 
halay ekibi, halay ekibi kiralama, düğünde halay ekibi, davul zurna halay ekibi, halay ekibi firmaları, halay ekibi ücreti, halay ekibi kiralama fiyatları , sünnette halay ekibi, doğu halay ekibi, kars halayı, ağrı halayı, doğu halayı kiralama, doğu halayı fiyatları, doğu halayı davul zurna, doğu halayı ekip, doğu halayı kiralama hizmeti , doğu halayı ekibi, doğu halay ekipleri, halay ekipleri ücretleri, van halayı, erzurum halayı, diyarbakır halayı, urfa halayı, şanlıurfa halayı, gaziantep halayı, bitlis halayı, siirt halayı, adıyaman halayı, malatya halayı, elazığ halayı,
 
 
Hip Hop & Break & Rock'un Roll Ekibi Kiralama  talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.                         
Horon Ekibi Kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
> Kafkas Dans Ekibi Kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)