ZEYBEK EKİBİ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35 (İsa Efe)
0536 222 28 84 (Musa Efe)

Zeybek Ekibi

Zeybek ekibi, son yılların popüler halk oyunu ekibidir. Düğün, sünnet veya kurumsal organizasyonlar gibi çok sayıda etkinlik için zeybek ekibi kiralama yapılabilir. Organizasyonlara katılanlara keyifli dakikalar yaşatan zeybek ekibi, her anlamda özel bir ekiptir. Kıyafetinden oyunun sergilenmesine kadar zeybek gösterisi, izleyenlerin eşlik etmek istediği Ege’ye özgü bir oyun türüdür. Zeybek ekibi İzmir ve çevresinde özellikle popülerdir. Zeybek gösterisi kiralama hizmeti alarak bu ayrıcalıklı organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

 

Zeybek Nedir?

Zeybek; kelime anlamı olarak mert, cesur ve mazlumların dostu kimseleri ifade eder. Özellikle Aydın, Muğla, Denizli, Manisa ve İzmir bölgelerinde yörelerinde köy ve çiftliklerde yaşayan Türklere verilen bir isimdir. Orijinal Türk köylüsünü temsil eden zeybek; din, karakter, örf ve adetlere bağlılığın sembolüdür.

Zeybek, aynı zamanda Ege yöresine özgü bir halk oyunudur. Zeybek gösterisi, son yıllarda özellikle düğünler veya özel günlerde tercih edilen bir oyun türüdür. Zeybek ekibi, diz altına kadar şalvar giyer. Ayrıca zeybek kıyafeti; kuşak, işlemeli cepken, fes üzerine sarılı börk veya telli çevre gibi aksesuarlar da içerir. Silahlık, desenli yün çorap, yemeni veya çizme de zeybek kıyafeti parçalardır.

Etkinliklerinize Zeybek Ekibi Kiralamak için : 0232 421 11 82 - 0535 305 78 35 (isa Efe) - 


* BU HİZMETLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR !!!

>>> Kafkas Grubu Kiralama

>>> Mehteran Takımı Kiralama

>>> Halay Grubu Kiralama

>>> Semazen Ekibi Kiralama

>>> Horon Ekibi Kiralama

___________________________________________________________________________________________________________

Zeybek Gösterisi

Zeybek gösterisi, Ege Bölgesi'ne özgü folklorik bir danstır. Son yıllarda düğünlerde, sünnetlerde, televizyonlardaki dizilerde ve hatta siyasetçilerin seçim kampanyalarında zeybek gösterisi figüranlarına rastlayabilirsiniz. Atatürk'ün de en sevdiği halk oyunlarından biri olan zeybek gösterisi, halk kahramanlarına atfedilen bir gösteridir.

Zeybek, Osmanlı döneminde “eşkıya” olarak bilinirdi. Milli mücadele zamanındaki adaletsizliklere tepki göstermeleri sebebiyle halk kahramanları olarak görülürlerdi. Günümüzde ise zeybekler; mertliği, doğruluğu ve muhtaç insanları kollamayı temsil eden figürsel bir dans olarak özel günlerde arz-ı endam ediyor. Ege coğrafyasının kültürel bir simgesi olan zeybek gösterisi, yer aldıkları organizasyona şölen havası katar.

Zeybek, tek kişi ve birkaç kişi ile oynanabilir. Günümüzde zeybek ekibi olarak birçok organizasyonda yer alan zeybek gösterisi, “cesur adam” figürü sergiler. Yavaş oynanan bu oyun, babacan ve ağır hareketleri ile popülerlik kazanmıştır.

Düğünde Zeybek Ekibi

Düğünde zeybek ekibi, düğünlere değer katar. Düğünlerde görsel şölen oluşturan zeybek ekibi, çiftlerin en mutlu gününde unutulmaz bir anı oluşturur. Profesyonel zeybek ekibi ile her türde zeybek gösterisi yapılabilir. Düğünler dışında sünnette zeybek ekibi de, erkek çocukların en heyecanlı gününe renk katar. Zeybek gösterisi kiralama hizmetleri ile düğününüze alışılmışın dışında bir anlam katabilirsiniz. Hem kendinize hem de davetlilerinize eğlenceli dakikalar yaşatabilirsiniz.

Zeybek Ekibi Kiralama

Zeybek ekibi kiralama hizmetleri, farklı türdeki özel gün organizasyonları için tercih edilir. İzmir Dans olarak düğün, nişan, kına, sünnet veya kurumsal motivasyon etkinlikleri için zeybek gösterisi kiralama hizmetleri veriyoruz. Zeybek ekibi kiralama hizmetlerinde talep sahibinin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Ege bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye düğünde zeybek ekibi veya sünnette zeybek ekibi sağlıyoruz.

Zeybek Ekibi Şirketleri

Zeybek ekibi firmaları, farklı türde sergilenebilen zeybek gösterisi kiralama hizmetleri verir. Zeybek ekibi şirketleri aracılığı ile ağır zeybek, kaşıklı zeybek, kıvrak zeybek, kırık zeybek ve toplu zeybek türü oyunlar sergileyen zeybek ekibi kiralayabilirsiniz.

İzmir Dans, profesyonel zeybek ekibi kiralama hizmetleri veriyor. Zeybek ekibi İzmir ve çevresi için kiralayabilirsiniz. Zeybek organizasyonları konusunda uzman zeybek ekibi firmaları arasında yer alan İzmir Dans ile Anadolu’ya özgü halk oyunları ekibi kiralama hizmetleri de alabilirsiniz. Zeybek ekibi organizasyonları hizmeti sunan veren İzmir Dans ile işi profesyonellere bırakın!

Zeybek ekibi kiralama için İzmir Dans dünyasına davetlisiniz!


Zeybek ekibi için arama motorlarından gelen çeşitli aramalar şu şekildedir: zeybek ekibi, zeybek ekibi kiralama, zeybek takımı kiralama , zeybek gösterisi, zeybek kiralama ücretleri, zeybek takımı ücretleri , zeybek gösterisi, zeybek gösterisi fiyatları, zeybek takımı fiyatları, zeybek kiralama fiyatları, zeybek takımı şirketleri, zeybek ekibi şirketleri, zeybek gösterisi şirketleri, düğünde zeybek ekib i, düğünde zeybek takımı , düğünde zeybek gösterisi, sünnette zeybek takımı, sünnette zeybek ekibi , sünnette zeybek gösterisi, zeybek ekibi organizasyonu, zeybek takımı organizasyonu , zeybek gösterisi organizasyonu, zeybek iletişim, zeybek takımı iletişim, zeybek ekibi iletişim, zeybek gösterisi iletişim, zeybek takımı telefon , zeybek ekibi telefon,zeybek gösterisi telefon, zeybek organizasyonu iletişim, zeybek gösterisi iletişim bilgileri, hakan çalhanoğlu zeybeği, hakan çalhanoğlu düğün zeybek, hakan çalhanoğlu düğün harmandalı, harmandalı zeybeği kiralama, aydın zeybeği, aydın harmandalı zeybeği, aydın zeybek ekibi, aydın zeybeği ekipleri, zeybek gösteri ekibi, zeybek gösteri takımı, zeybek gurubu, zeybek grubu kiralama, zeybek grubu fiyatları, zeybek grup fiyatları, zeybek gurubu ücretleri, 

Etkinliklerinize Zeybek Ekibi Kiralamak için : 0232 421 11 82 - 0535 305 78 35 (isa Efe) 


 

 

 

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35 (İsa Efe)
0536 222 28 84 (Musa Efe)