TRİO KARŞILAMA EKİBİ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35 (İsa Efe)
0532 227 63 15 (Şadiye Yavuz)
0536 222 28 84 (Musa Efe)
0850 850 65 75 (Müşteri Hizmetleri)

 Trio Ekibi

Trio ekibi, herhangi bir organizasyonda davetlileri karşılamak, bir bölgede bekletmek veya program başlangıcı için hizmet veren bir müzisyen ekibidir. Trio ekibi kiralama hizmetleri, yerli ve yabancı müziklerden oluşan bir trio müzik dinletisi sunar. İzmir Dans, trio ekibi kiralama hizmetleri ile düğünde trio ekibi veya organizasyonlarda trio müzik grubu temin etmektedir.

Trio Nedir?

Trio, Türkçe “üçlü” anlamındadır. Davetlere özel enstrümanlı bir karşılama veya müzik dinletisi ekibidir. Ekipte üç müzisyen bulunduğu için “trio” adı verilmiştir. Bazı büyük organizasyonlarda ekipteki müzisyen sayısı 5 kişiye kadar çıkabilmektedir. Trio ekibi, genelde kadın müzisyenlerden oluşur. Bayan trio ekibi, davetlere katılan misafirlere müzik ziyafeti yaşatır. Trio ekibi karşılama veya davetli ağırlama için tercih edilir ve son yıllarda yaygınlaşmıştır.

Trio Ekibi Kiralama

Trio ekibi kiralama, farklı türlerdeki programlar için tercih edilen bir müzisyen kiralama hizmetidir. Davetli karşılama trio ekibi taleplerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Trio müzik ekibi, yaygın olarak lansmanlar, kokteyller, kurumsal etkinlikler, açılışlar, düğünler ve kültürel etkinlikler için kiralanmaktadır.  Trio müzik grubu, organizasyonlarda genellikle karşılama, davetlileri bekletme ve program başlangıcı öncesi tercih edilmektedir. Bazı programlarda da sahnede program öncesi davetlilerin ağırlanması için trio ekibi kiralama hizmetlerine başvurulur.

Trio Ekibi Karşılama

Trio ekibi karşılama hizmetleri, seçkin davetlilerin katıldığı organizasyonlarda tercih edilmektedir. Genelde bayan trio ekibi ile sunulan trio müzik dinletisi, talebe göre solist ile de yapılabilmektedir. Trio ekibi karşılama hizmetlerinin dışında farklı gereksinimler için de kullanılabilir. Örneğin; yemekli bir programda davetliler yemek yerken sahnede trio müzik dinletisi sunulabilir. Böylece davetlilerin dinlendirici bir müzik eşliğinde yemek yemeleri sağlanır. Ancak karşılama trio ekibi taleplerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Trio Müzik Dinletisi 

Trio müzik dinletisi, organizasyon sahibinin talebine göre farklı enstrümanlarla ve solist veya vokalle sergilenebilmektedir. Trio ekibi enstrümanları talebe göre değişebilir. Keman, viyolonsel ve yan flüt en çok kullanılan enstrümanlardır. Bayan trio ekibi ağırlıklı olarak kemanlı olurken, erkek kadın karışık trio ekibi gitardan çelloya, trompetten saksafona, trombondan tumbaya, akordiyondan piyanoya çok farklı enstrümanlar da kullanılabilmektedir. Trio müzik dinletisi enstrümanları, organizasyonun türüne göre değişebilmektedir.

Trio Kiralama Fiyatları

Trio kiralama fiyatları, trio ekibi müzisyen sayısı ve programın düzenlendiği yere göre değişebilmektedir. Düğünde trio ekibi veya karşılama trio ekibi gibi çeşitli amaçlarla düzenlenen programlara göre trio ekibi ücretleri değişiklik gösterebilir. Trio ekibi vokal ya da solist ile hizmet verecekse trio kiralama fiyatları değişecektir. İzmir Dans, profesyonel trio ekibi ile her bütçeye uygun trio müzik ekibi temin etmektedir. Her türlü müzik yapabilen bayan trio ekibi veya düğünde trio ekibi için İzmir Dans ile irtibata geçin!

İzmir Dans Trio Müzik Grubu

İzmir Dans, Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine trio müzik dinletisi ekibi temin etmektedir. En az üç kişiden oluşan karşılama trio ekibi ile hizmet veren İzmir Dans, trio müzik ekibi hizmetlerinde öncü firmalardan biridir. Organizasyon türüne, trio ekibi enstrümanlarına ve trio ekibi karşılama konseptine göre uygun trio ekibi ücretleri teklif edilmektedir. İzmir Dans’ın trio kiralama fiyatları ayrıca farklı enstrüman kombinasyonlarına göre de sunulmaktadır.

İzmir Dans trio ekibi ile gitar, keman, çello veya çello, keman, flüt enstrüman kombinasyonlarının yanında organizasyon sahibinin talebine göre farklı trio müzik dinletisi enstrümanları da seçilebilmektedir. İzmir Dans trio ekibi kiralama hizmetleri ile trio ekibi karşılama hizmetleri alabilir, bütçenize uygun trio ekibi ücretleri ile davetinize renk katabilirsiniz.
 

 trio ekibi, trio ekibi kiralama, düğünde trio ekibi , açılışta trio ekibi, trio müzik grubu, trio müzik grubu fiyatları, tri ekipleri fiyatı, trio ekibi kiralama, trio müzik grubu kiralama, kiralık trio, trio müzik grupları fiyatları, trio grubu telefonu, trio gurbu organizasyonu, trio grubu iletişim , trio ekibi telefonu, trio grubu iletişim bilgileri, trio müzik dinletisi, trio karşılama fiyatı, trio karşılama ücreti, trio salon giriş, trio mekan giriş karşılama, trio bayan grubu, trio yan flit, trio keman gurubu, tiro gitar, tiro klarnet, trio çello kiralama,

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35 (İsa Efe)
0532 227 63 15 (Şadiye Yavuz)
0536 222 28 84 (Musa Efe)
0850 850 65 75 (Müşteri Hizmetleri)