MEHTERAN EKİBİ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)
Mehteran
 
Mehteran, Osmanlı’dan günümüze kadar ulaşan, katıldıkları programa coşku ve heyecan katan tarihi bir bandodur. Mehteran bölüğü aynı zamanda tarihi bir mirası temsil eder. Mehteran takımı, profesyonel bir kadrodan oluşur. Mehter ekibi, son yıllarda kültürel kostümlerle her türlü etkinlikte ve organizasyonda mehter gösterisi sunmaktadır.
İzmir Dans, mehteran kiralama hizmetleri düğünlerinize ve organizasyonlarınıza unutulmaz anılar katıyor. Şölenler, festivaller, dini törenler, düğünler ve açılışlar için mehteran takımı kiralama hizmetleri alabilirsiniz. Mehteran bölüğü konseri ile davetlilerinize coşkulu ve heyecanlı dakikalar yaşatabilirsiniz. Peki, mehteran nedir? Mehter takımı veya mehteran grupları hangi programlarda konser verir?
 
Mehteran Bölüğü
Farsça “mihter” kelimesinden gelen mehter, “ulu” ve “büyük” anlamında bir terimdir. Mehteran bölüğü, Osmanlı döneminde savaş meydanlarını coşkuyla inletirdi. Mehter marşları eşliğinde Osmanlı ordusuna heyecanlandıran mehteran takımı, milli duyguları kabartır ve askerlerin savaşa korkusuzca katılmalarını sağlardı. Mehter ekibi, Osmanlı askerlerini coşturur, düşman ordusu mehter marşlarının sesinden ve şiddetinden korkarak ruhsal çöküş yaşardı.
Mehteran grupları, günümüzde mehter marşları eşliğinde vatan, millet ve toprak sevgisini aşılayan bir takımdır. Osmanlı ezgileri ile özel günlere kültürel bir anlam katan mehteran, birçok organizasyonda arz-ı endam etmektedir.
 
Mehteran Takımı
 
Mehteran takımı ile düğün, nişan, kına gecesi, kız çıkarma, işyeri açılışları, lansmanlar, şenlikler, festivaller ve şölenlere coşku ve heyecan katabilirsiniz. Dillere destan mehter takımı, tokmağın davula her vuruşunda tarihten izler bırakır. Üç adımda bir sağa ve sola selam veren mehteran, dualarla ve marşlarla organizasyona katılanlara milli duygular yaşatır.

Mehteran Kiralama

Mehteran kiralama hizmetleri, son yılların popüler gösteri alternatifleri arasında yer alıyor. Mehter marşlarının ritmi ile milli ve manevi kimliğe vurgu yapan mehteran, Türkiye'nin her bölgesine kiralanabilmektedir. İzmir Dans, mehteran bölüğü kiralama hizmetleri ile tüm yurt genelinde mehter gösterisi tertipliyor. Organizasyonlarınızda coşku ve heyecan katmak için İzmir Dans’ın mehteran takımı kiralama alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.
 
Mehter Takımı Fiyatları
 
Mehter takımı fiyatları , mehteran bölüğü özelliklerine göre farklılık gösterir. Organizasyonun yapıldığı yer de mehter fiyatları üzerinde etkilidir. İzmir Dans, profesyonel mehteran kiralama için her bütçeye uygun mehter takımı fiyatları sunuyor. Mehter fiyatları hakkında detaylı bilgi için İzmir Dans ile irtibata geçin!
 
Düğünde Mehteran Takımı
 
Düğünde mehteran takımı, son yılların popüler eğlene trendleri arasında yer alıyor. Düğün, nişan, kına, sünnet, asker uğurlama, iş yeri veya mağaza açılışları, tanıtımlar ve kurumsal etkinlikler için mehteran talep edilebilmektedir. Ayrıca, çok farklı türlerdeki etkinlik, eğlence, davet ve organizasyonlarda mehteran bölüğü konseri verilebilmektedir.
 
Sünnette Mehter Takımı
 
Sünnette mehter takımı, yaygın olarak tercih edilmektedir. Sünnet çocuğu mehter takımı eşliğinde taht üzerinde salona getirilir. Oğullarına unutulmaz bir gün yaşatan mehteran bölüğü, davetlileri de coşturur. Sünnette mehter takımı, sünnet olan çocuklara verilebilecek en güzel hediyelerden biridir. İzmir Dans ile oğlunuzun sünneti için mehter gösterisi temin edebilirsiniz.
 
İzmir Dans Mehter Takımı
 
İzmir Dans mehter takımı, organizasyonlarınızı coşkulu bir törene çeviriyor. Mehteran ile düğünlere, sünnet düğünlerine ve farklı etkinliklere kültürel bir anlam katabilirsiniz. Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına mehteran bölüğü kiralama hizmetleri veren İzmir Dans’ın mehteran takımı, profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.

mehter, mehteran, mehteran bölüğü, mehter takımı, mehter ekibi, mehteran ekibi, mehter takımı kiralama , mehter kiralama, mehteran grubu kiralama, mehteran bölüğü kiralama, mehteran ücretleri, mehteran fiyatları, mehter fiyatları, mehter ücretleri, mehter takımı fiyatları, mehteran takımı fiyatları, kiralık mehter, düğünde mehter, sünnette mehteran, mehteran gösterisi, mehteran telefon, mehter iletişim, mehter takımı iletişim , mehter takımı telefonları, mehter şirketleri, mehteran firmaları, mehteran kiralamak istiyorum , mehter gösterisi izle, mehter ekibi telefonu, mehteran ekibi telefon numarası, 

Şirketimizin diğer hizmetleri arasında yer alan BANDO EKİBİ kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)