BANDO EKİBİ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35 (İsa Efe)
0532 227 63 15 (Şadiye Yavuz)
0536 222 28 84 (Musa Efe)
0850 850 65 75 (Müşteri Hizmetleri)
Bando Ekibi

Bando ekibi, organizasyonlarınıza hem müziği hem renkleri hem de neşesi ile eğlence katan bir gösteri türüdür. Rengarenk kostümlerle programlara katılan bando takımı, birbirinden eğlenceli enstrümanlarla kıpır kıpır bir eğlence sunar. Karnaval tadında programlar için tercih edilen bando ekibi kiralama hizmetleri, farklı bir eğlence türüdür. Bando takımı ile gelin karşılama en çok tercih edilen bando talepleri arasındadır. Gelin damat bando giriş ise son yılların düğün eğlencesi trendleri arasında yer alır. Peki, bando ekibi özellikleri nelerdir? Bando takımı İzmir Dans ile nasıl kiralanır?
 

Bando Takımı

Bando takımı, profesyonel perküsyon sanatçılarının oluşturduğu bir ekiptir. Eğlencenin ritmini doruklara çıkaran bando takımı İzmir ve çevresi başta olmak üzere Ege Bölgesindeki her yere temin edilebilir. Türkiye’nin farklı illerindeki programlar için de bando ekibi kiralama hizmetleri verilmektedir. Orkestra ve solistlerle programlara özel bir konsept oluşturulabilir.

 

 

Bando Ekibi Kiralama

Bando ekibi kiralama , son yıllarda tercih edilen bir eğlence türüdür. Müzikler, aksesuarlar ve kıyafetlerle başlı başına eğlence içeren bando ekibi, programlara farklı ambiyans katar. Bando ekibi kiralama açık veya kapalı alanda yapılabilir. Açık ve kapalı hava performansı ile şehir dışında hizmet verebilen bando takımı, program öncesi planlama toplantısı sonrası performanslarını sergiler.
Talebe göre çizgi film karakterlerinin de eşlik ettiği bando ekibi, eğlenceyi üst seviyelere çıkarır. İster yılbaşı eğlencesi ister açılış ister çocuk şenlikleri… Organizasyonun konseptine göre kıyafetler giyen bando takımı repertuvarında konsepte uygun müzikler vardır.

Balkan Bandosu

Balkan bandosu, birçok programda performans sergileyebilir. Açılışlar, bayi toplantıları, davetler, resepsiyonlar, doğum günü programları, kurumsal motivasyon etkinlikleri, mezuniyet törenleri, çeşitli partiler ve düğünde bando takımı kiralanabilir. Balkan bandosu, düğünleriniz ve özel günleriniz için özel olarak eğitim almıştır. Akıllarda kalıcı ve unutulmaz bir organizasyon için hizmet veren Balkan bandosu, Balkan esintilerini organizasyonlarınıza taşır. Bando takımı, çocuklarınızın doğum günlerinde veya çeşitli etkinliklerde maskotlarla birlikte gösteri sunabilir.


Düğünde bando takımı, son yılların trend düğün eğlenceleri arasında yer alır. Bando takımı ile gelin karşılama ile başlayan eğlence, gelin damat bando giriş programı ile devam eder. Düğünler için eşsiz bir eğlence grubu olan bando ekibi, düğünlere farklı bir konsept kazandırır. Bando ile gelin alma da giderek yaygınlaşan bir gelin alma seremonisidir. Bando takımı İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesine temin edilebilmektedir.
Düğünlerde bando takımı, farklı taleplere cevap verebilecek yetkinliktedir. Örneğin; bando ile gelin alma yapabilirsiniz. Ayrıca, gelin damat bando giriş konsepti ile düğüne farklı bir başlangıç yapabilirsiniz. Balkan bandosu ekibi ile davetlilerinizi kapıda karşılayabilirsiniz. Nişan törenlerinde de sahne alabilen bando takımı, düğün boyunca canlı müzik performansı ile taleplerinizi en üst seviyede karşılayacaktır.

 

Bando Ekibi Fiyatları

Bando ekibi fiyatları, organizasyon türü, kostümler, program konsepti ve bando ekibi içinde yer alan müzisyenlerin sayısına göre değişebilir. Bando takımı ile birlikte maskotlar da yer alacaksa bando ekibi fiyatları farklılık gösterir. Bando ile gelin alma veya bando takımı ile gelin karşılama ile birlikte düğünde bando takımı hizmetleri verilecekse fiyatları etkileyecektir. Bütçenize uygun bando ekibi fiyatları için İzmir Dans ile irtibata geçin.

İzmir Dans Bando Ekibi

İster düğünlerinize bando takımı konsepti ekleyin ister nikah sonrası yemeğine bando ekibi ile renk katın. Veya bekârlığa veda gecesi veya kına gecesi eğlencelerine bando takımı performansı ekleyin. Farklı tema ve konseptlere uygun bando ekibi için İzmir Dans’ın profesyonel dans dünyası ile tanışın!

Bando Ekibiyle ilgili arama motorlarından gelen çeşitli aramalar şöyledir: balkan bandosu ekip, balkan bandosu takımı, gelin damat bando, düğün girişi bando ekibi pasta merasimi bando ekibi bando takımı ücretleri, bando ücretleri, bando fiyatları , bando grupları, balkan bandosu takımı, balkan bandosu ekibi, balkan bandosu kiralama, gelin karşılama bando ekibi, gelin çıkarma bando takımı, gelin alma bando ekibi, bando takımı fiyatları, bando ekibi fiyatları, düğün bandosu fiyatları, düğün bandosu kiralama, bando gurubu kiralama, bando takımı kiralama, bando ekibi kiralama, bando grubu, bando takımı, bando ekibi, balkan bandosu gurubu kiralama fiyatları, bando kiralama izmir, bando takımı izmir, 

Ayrıca:

Etkinliklerinizde ' Bayan Fasıl Ekibi ' talepleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Etkinliklerinizde ' Çayda Çıra Ekibi Kiralama ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkinliklerinizde ' Davul Zurna Kiralama ' talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35 (İsa Efe)
0532 227 63 15 (Şadiye Yavuz)
0536 222 28 84 (Musa Efe)
0850 850 65 75 (Müşteri Hizmetleri)