Seferihisar Seymen Ekibi İletişim

Seferihisar Seymen Ekibi İletişim hakkında bilgi edinmek için bizleri arayabilir Seferihisar Seymen Ekibi İletişim ile ilgili aşağıda ki hizmetimizi inceleyebilirsiniz. İzmir DANS Seferihisar Seymen Ekibi İletişim ekibi olarak profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Seferihisar Seymen Ekibi İletişim ve Hizmetlerimiz kısmından çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

SEYMEN EKİBİ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)
Seymen Ekibi
 
Seymen ekibi, son yılların en popüler folklorik gösteri ekibidir. “Ankara zeybeği” olarak da bilinen seymen oyunu, yiğitlik ve mertliği simgeler. Seymen ekibi şirketleri aracılığı ile organizasyonlarınız için seymen ekibi kiralama hizmetleri alabilirsiniz. Düğün, sünnet, nişan, açılış ve kurumsal etkinliklerde yaygın olarak tercih edilen seymen ekibi gösterisi, organizasyonlara kültürel bir anlam katar. Seymen ekibi İzmir Dans ile etkinliklerinize misafir oluyor. Bütün yörelere özgü oyun ekiplerini bünyesinde barındıran İzmir Dans, Türkiye’nin dört bir yanında seymen gösterisi kiralama hizmetleri vermektedir. Peki, seymen oyunu nedir? Seymen ekibi özellikleri nelerdir?
 
Seymen Nedir?
 
Seymen, Ankara ve çevresinde özgü bir yiğitlik figürüdür. “Ankara efesi” ve “Ankara yiğidi” olarak da bilinen seymenlik, kökleri Orta Asya’ya dayanan bir gelenektir. Ankara’da 14. yüzyılda şekillenen seymen, Ahi Teşkilatı'nın askeri kanadını teşkil etmiştir. "Seymen alayı" veya "yiğit alayı" denen gelenek, bu döneme aittir. Tamamen sivillerden oluşan seymen alayı, gönüllü bir kurumdur. O dönemde yerleşim yerlerinin muhafızı olan seymen, günümüzde “Ankara zeybeği” olarak da bilinen halk oyununun başrolündedir. Seymen ekibi, o dönemin yiğit muhafızlarının günümüze yansımasıdır. 
 
Seymen Ekibi Kiralama
 
Seymen ekibi kiralama , son yıllarda yaygınlaşan bir kültürel oyun hizmetidir. Farklı türlerdeki birçok organizasyonda talep edilen seymen gösterisi, seymen ekibi firmaları aracılığı ile programlara renk katar. İzmir Dans, organizasyonun türüne göre müzisyenlerle birlikte seymen ekibi kiralama hizmeti veriyor. Seymen ekibi İzmir, çevre iller, ilçeler ve Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesine temin edilebilmektedir.
 
Seymen Ekibi Kiralama Fiyatları
 
Seymen ekibi kiralama fiyatları, ekipteki kişi sayısı ve organizasyonun yapıldığı yere göre değişiklik gösterir. Seymen ekibi kiralama hizmetleri sunan İzmir Dans, her bütçeye uygun seymen ekibi temin ediyor. Düğün, kına, nişan, sünnet, lansman, açılış, tanıtım, kurumsal motivasyon etkilikleri, festivaller ve şölenler için uygun seymen ekibi kiralama fiyatları sunuyor. Hangi organizasyonda kaç kişilik seymen gösterisi kiralama yapılacağı hakkında İzmir Dans ile irtibata geçebilirsiniz.
 
Düğünde Seymen Ekibi
 
Düğünlerde klasik eğlencelere renk katmak isteyen düğün sahipleri, farklı dans grupları veya oyun ekipleri ile davetlilerine keyifli dakikalar yaşatıyor. Bu ekiplerden biri olan seymen ekibi, Ankara yöresinin yiğitliğini düğünlere taşıyor. İzmir’in Dans’ın düğünde seymen ekibi hizmeti, profesyonel bir ekiple verilmektedir. Deneyimli müzisyenler ve disiplinli oyuncularla yapılan seymen ekibi gösterisi, düğün eğlencesini farklı bir boyuta taşır. Düğün dışında sünnette seymen ekibi de kiralanabilmektedir.
 
Seymen Ekibi Gösterisi
 
Seymen ekibi gösterisi, teorik ve uygulamalı bir eğitim süreci sonrası “seymen” olmaya hak kazanan veya seymen ekibi içinde yer almaya uygun görülen kişiler tarafından yapılır. Bir seymenin eğitim sürecinde oyun, müzik ve kültür eğitimi ile birlikte sosyal terbiye de önemlidir. Seymen ekibi gösterisi içinde yer almak üzere eğitimlerini başarıyla tamamlayan seymenler, “seymenlik beratı” almış kişilerdir. 
Düğünde seymen ekibi veya sünnette seymen ekibi taleplerinizde bu beratın olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Eğitimi ve deneyimi olmayan seymenler, düğünlerde beklenen performansı sergileyemeyecektir. Seymen ekibi kiralama hizmetlerinde bu noktaya dikkat edilmesi gerekir.
 
Seymen Ekibi Şirketleri
 
Seymen ekibi şirketleri, etkinlikleri ve organizasyonları renklendiriyor. Seymen ekibi firmaları arasında önemli bir yeri olan İzmir Dans, profesyonel sanatçılardan oluşan seymen ekibi ile etkinliğin konseptine uygun bir seymen gösterisi organize ediyor. Seymen kıyafetleri ile etkinliklere katılan seymen ekibi İzmir Dans ile organizasyonları müzikal şölene çeviriyor. Ekibin repertuvarındaki gösteri, mertliği ve yiğitliği organizasyonlara taşıyor. İzmir Dans ile ister düğünde seymen ekibi ister de sünnette seymen ekibi kiralama yapabilirsiniz.

seymen kiralama, seymen ekibi, seymen ekibi fiyatı, seymen ekipleri, seymen gurubu , seymen grubu gösterisi, seymen ekibi kiralama fiyatları, seymen organizasyonu, düğünde seymen ekibi, sünnet seymen grubu, seymen iletişim, seymen ekibi telefonu, seymen ekibi kiralama şirketleri, seymen ekibi gösterileri organizasyonları, seymen ekipleriyle gösteri kiralama, seymen ekiplerinin gösteri ücreti, seymen ekipleri fiyatları ne kadar, 

 

 

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)