KIBRIS HALK DANSLARI EKİBİ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)

Kıbrıs Halk Dansları

Kıbrıs halk dansları, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine (KKTC) özel halk oyunları türüdür. Kıbrıs halk dansları ekibi, yurt içinde ve yurt dışında çeşitli etkinliklerde katılımcılara neşeli dakikalar yaşatan bir ekiptir. Kıbrıs halk dansları grubu; festivallerden şölenlere, fuarlardan açılışlara, lansmanlardan spor etkinliklerine kadar birçok organizasyon için kiralanabilmektedir. İzmir Dans’ın Kıbrıs halk dansları kiralama hizmetleri ile Türkiye’nin dört bir yanındaki etkinlikler için Kıbrıs halk dansları gösterileri hizmeti alabilirsiniz. Kıbrıs halk dansları organizasyonu ile organizasyonlarınıza eğlence ve coşku katabilirsiniz. Kıbrıs halk dansları ücretleri ne kadardır? Kıbrıs halk dansları hangi illerde hizmet vermektedir? Kıbrıs halk dansları grupları hakkında öğrenmek istediklerinizi makalemizde bulabilirsiniz!

Kıbrıs Halk Dansları Ekibi

Kıbrıs halk dansları ekibi, kıyafetlerinden senkronize hareketlerine kadar Kıbrıs Türk’ünün geleneklerinden gelen bir halk oyunları ekibidir. Kıbrıs halk dansları grupları kıyafetleri, orijinal değerlere sadık kalınarak el yapımı hazırlanır. Farklı ülkelerdeki Türk festivallerinde Kıbrıs halk dansları gösterileri ile karşılaşabilirsiniz. Hollanda’dan Rusya’ya, Belçika’dan İtalya’ya, Romanya’dan Almanya’ya kadar birçok Türk festivalinde Kıbrıs halk dansları gösteri ekipleri yer almaktadır. Son yıllarda Türkiye’deki birçok organizasyonda katılımcılar Kıbrıs halk dansları ile coşmaktadır.

Kıbrıs Halk Dansları Kiralama

Kıbrıs halk dansları kiralama hizmetleri, Kıbrıs Türklerinin kültürünü farklı coğrafyalarda sergileme fırsatı verir. İzmir Dans, Türkiye’nin farklı il ve ilçelerindeki organizasyonlar için Kıbrıs halk dansları kiralama hizmetleri vermektedir. Nesilden nesile geçen Kıbrıs halk oyunlarının günümüzdeki yansıması olan Kıbrıs halk dansları gösteri ekipleri ile katılımcıların keyifli dakikalar yaşatabilirsiniz. Kıbrıs halk dansları kiralama fiyatları, farklı kriterlere göre farklılık göstermektedir. Kıbrıs halk dansları gösterileri kiralama ile organizasyonunuza eğlence katabilirsiniz.

Kıbrıs Halk Dansları Ücretleri

Kıbrıs halk dansları ücretleri, ekipteki halk oyuncusu sayısı, organizasyon yeri ve kullanılan ekipmanlara göre değişiklik gösterir. İzmir Dans, organizasyon türü ve süresine göre uygun Kıbrıs halk dansları kiralama fiyatları sunmaktadır. Bütçenize uygun Kıbrıs halk dansları gösteri fiyatları için hemen İzmir Dans ile iletişime geçin!

Kıbrıs Halk Dansları Organizasyonu

Kıbrıs halk dansları organizasyonu, özel kıyafetli oyuncuların yer aldığı keyifli bir organizasyondur. Esasen Kıbrıs’ta yaşayan tüm medeniyetlerden izler barındıran Kıbrıs halk dansları, zengin bir kültürü temsil eden figürler içerir. Çeşitli organizasyonlarda katılımcılarla etkileşimi ve iletişimi ile göz dolduran, Kıbrıs ekibi, Kıbrıslı Türk kültürü ile şekillenmiştir. Kıbrıs’ta kurulmuş uygarlıkların kültür mirası olan Kıbrıs halk dansları grupları ile organizasyonlarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Kıbrıs halk dansları gösteri fiyatları, organizasyonun içeriğine göre değişiklik göstermektedir.

Kıbrıs Halk Dansları Gösteri Ekipleri

Halk oyunlarının oluşumunda farklı kültürlerin etkisi vardır. Türkiye’nin farklı bölgelerinden birbirinden etkilenerek geliştirilen halk oyunları türleri bulunmaktadır. Geleneksel halk oyunları, dansları ile izleyenleri hayran bırakır. Kıbrıs halk dansları gösteri ekipleri de bu tür halk oyunları ekiplerinden biridir. Karşılamalardan sirtolara kadar birçok figür içerir. Kadın erkek karşılıklı oynayan Kıbrıs halk dansları grubu , farklı halk oyunların ekiplerinin sergilediği oyunların varyasyonlarından da esinlenmiştir.

İzmir Dans Kıbrıs Halk Dansları

İzmir Dans Kıbrıs halk dansları, geleneksel Kıbrıs folklorunu gösterişli ve zengin bir içerikle sunuyor. Farklı kültürlerin figürlerini profesyonelce sergileyen Kıbrıs halk dansları ekibi ile etkinliklerinizi zenginleştirebilirsiniz. Kıbrıs halk dansları organizasyonu ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren İzmir Dans, talebe göre Avrupa başta olmak üzere komşu ülkelere de hizmet sunmaktadır. Size en uygun Kıbrıs halk dansları gösteri fiyatları için hemen İzmir Dans ile irtibata geçin! Kıbrıs halk dansları deyince İzmir Dans akla gelir!

Kıbrıs Halk Dansları, Kıbrıs Halk Dansları ekibi, Kıbrıs Halk Dansları grubu, Kıbrıs Halk Dansları topluluğu , Kıbrıs Halk Dansları organizasyonları, Kıbrıs Halk Dansları ekipleri, Kıbrıs Halk Dansları ücreti, Kıbrıs Halk Dansları fiyatı, Kıbrıs Halk Dansları kiralama, Kıbrıs Halk Dansları kiralama fiyatı, Kıbrıs Halk Dansları festival, Kıbrıs Halk Dansları kiralamak istiyorum, Kıbrıs Halk Dansları organizasyon ücreti, Kıbrıs Halk Dansları fuar, Kıbrıs Halk Dansları showları, Kıbrıs Halk Dansları bayanlar, Kıbrıs Halk Dansları organizasyon şirketleri, Kıbrıs Halk Dansları gösteri bedeli, Kıbrıs Halk Dansları gösteri ücreti, Kıbrıs Halk Dansları gösteri fiyatları, Kıbrıs Halk Dansları gösteri koşulları, Kıbrıs Halk Dansları gösteri fotoğrafları, Kıbrıs Halk Dansları videoları, Kıbrıs Halk Dansları resimleri, Kıbrıs Halk Dansları Topluluk Etkinliği, Kıbrıs Halk Dansları Gösteri Etkinliği, Kıbrıs Halk Dansları Gösterisi Yaptırma Koşulları, Kıbrıs Halk Dansları Gösteri Ekibi Kiralama Fiyatları, Kıbrıs Halk Dansları İletişim, Kıbrıs Halk Dansları Topluluğu Telefonu, Kıbrıs Halk Dansları Gösteri Grubu, Kıbrıs Halk Dansları Gösteri Ekibi, Kıbrıs Halk Dansları Gösteri Fiyatı, Kıbrıs Halk Dansları Gösteri Ücreti, Kıbrıs Halk Dansları Gösteri Organizasyon Bedeli, Kıbrıs Halk Dansları Gösterisi Kiralama Fiyat Tablosu, Kıbrıs Halk Dansları Gösteri Kiralama Ajansları, Kıbrıs Halk Dansları Gösteri Kiralama Şirketleri, Kıbrıs Türk Halk Dansları

 

 

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)