KONYA KAŞIK EKİBİ KİRALAMA

0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)
 
Konya kaşık ekibi, İç Anadolu başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki programlarda boy göstermektedir. Son yıllarda televizyon programlarında sık rastladığımız Konya kaşık grupları, farklı türlerdeki organizasyonlarda da yaygın olarak Konya kaşık dansı sergilemektedir. Genellikle erkek Konya kaşık ekipleri tercih edilmektedir. Ancak kadın erkek karışık Konya kaşık ekibi de temin edilebilmektedir.

Konya kaşık grubu ücretleri, organizasyon sahibinin taleplerine göre değişebilmektedir. Düğünde, sünnette, açılışta Konya kaşık grubu veya fuarda Konya kaşık oyunu için İzmir Dans ile irtibata geçebilirsiniz. İzmir Dans, her bütçeye uygun Konya kaşık grubu kiralama fiyatı sunmaktadır. Peki, Konya kaşık oyunu nedir? Konya kaşık ekipleri kiralama hizmetleri nelerdir? Konya kaşık oyunu fiyatı neye göre değişir?

Konya Kaşık Oyunu Nedir?
 
Konya kaşık oyunu, grup halinde kaşıkla oynanan eğlenceli bir oyun türüdür. Kaşık oyunları ya da kaşık havası olarak da bilinir. Yaygın olarak İç Anadolu, Ankara ve Konya bölgesinde oynanır. Düğünlerin vazgeçilmezi bir oyun türüdür. Konya kaşık ekibi dans gösterisi, kaşıkla birlikte yöresel oyun havaları veya türkülerle sergilenir. Konya kaşık ekibi oyuncuları, ellerindeki tahta kaşıklarla ritim tutar.
Senkronize olarak hareket eden kaşık oyunu oyuncuları, Ankara havası oyunlarını andırır. Bazen kaşıklı zeybek oyunu ile karıştırılsa da temelde farklı oyunlardır. Konya kaşık grupları gibi kaşıkla oyunlar genellikle Yörük ve Türkmen kültürü ile bağlantılıdır. Konya kaşık oyunu, bazı kaynaklarda dağ oyunu teması içeren oyunlar grubunda sayılır. Konya kaşık grubu ile birlikte kaşıklı oyunlarda kullanılan kıyafetlere "Silifke" adı verilir.

Konya Kaşık Dansı
 
Konya kaşık dansı, genellikle erkekler arasında bir eğlence toplantısı geleneğidir. Son yıllarda Konya kaşık oyunu organizasyonu ile düzenlenen programlar artmıştır. Televizyon programlarında, festivallerde, şenliklerde ve kültürel şölenlerde Konya kaşık dansı gösterilerine rastlanabilmektedir. Fuarda Konya kaşık oyunu tercihleri de giderek artmaktadır. Ayrıca, çeşitli lansmanlarda ya da açılışta Konya kaşık grubu gösterileri de yaygınlaşmaktadır.

Düğünde Konya Kaşık Ekibi
 
Düğünde Konya kaşık ekibi ya da sünnette Konya kaşık ekibi, düğün davetlerinin eğlenceli bir geleneğidir. Özellikle İç Anadolu ve Akdeniz bölgelerindeki düğünlerde düğünde Konya kaşık ekibi talepleri yaygındır. Kaşıkların ritmik sesine oyuncuların senkronize hareketleri eşlik eder. Düğün eğlencelerine eğlence katan Konya kaşık ekibi, davetlileri de eğlenceye dahil eder. Düğünde veya sünnette Konya kaşık ekibi gösterileri ile davetliler adeta yerinde duramaz!

Konya Kaşık Kiralama
 
Konya kaşık kiralama hizmetleri ile eğlencelere veya organizasyonlara keyifli bir ambiyans katabilirsiniz. Konya kaşık ekibi dans gösterisi ile kaşıkların ritmini programlarınıza ekleyebilirsiniz. Sahnede sergilenen Konya kaşık oyunu davetlilerinize eğlenceli dakikalar yaşatırken, uzun süre hafızalarda kalacak bir programa imza atmış olursunuz!
 

Konya Kaşık Grubu Ücretleri
 
Konya kaşık grubu ücretleri, ekipteki oyuncu sayısına göre farklılık gösterir. Organizasyonun düzenlendiği yerin uzaklığı da Konya kaşık ekibi fiyatı üzerinde etkili olabilmektedir. Konya kaşık oyunu organizasyonu süresine göre Konya kaşık grubu kiralama fiyatı verilmektedir. Bütçenize en uygun Konya kaşık ekibi organizasyon ücreti veya Konya kaşık ekibi fiyatı için İzmir Dans ile irtibata geçebilirsiniz!

İzmir Dans Konya Kaşık Ekibi
 
İzmir Dans Konya kaşık ekibi, Türkiye’nin birçok bölgesinde düzenlenen programlara renk katmaktadır. İzmir Dans’ın Konya kaşık kiralama hizmetleri, organizasyonların ihtiyaçlarına göre verilmektedir. Konya kaşık oyunu fiyatı değerlendirmeleri organizasyon sahibinin taleplerine göre yapılmaktadır. Bütçenize en uygun Konya kaşık ekibi organizasyon ücreti için İzmir Dans ile irtibata geçin! İzmir Dans Konya kaşık grubu ile eğlencenize eğlence katın!
 
 
 
Konya Kaşık Oyuncuları,
Konya Kaşık Oynama,
Konya Kaşık Ücretleri,
Konya Kaşık Organizasyonu,
Konya Kaşık Oyunu açılış,
Konya Kaşık Oyunu Sünnet,
Konya Kaşık Ekibi Düğün,
Konya Kaşık Takımı Kiralama,
Konya Kaşık Dansı Kiralama,
Konya Kaşık Oyunu Kiralama,
Konya Kaşık Grubu Kiralama Fiyatı,
Konya Kaşık Ekibi Kiralama,
Konya Kaşık Kiralama,
Konya Kaşık Gösterisi Ücreti,
Konya Kaşık Fiyatı,
Konya Kaşık Grubu Fiyatı,
Konya Kaşık Gösterisi Fiyatı,
Konya Kaşık Oyunu Ücreti,
Konya Kaşık Oyunu Fiyatı,
Konya Kaşık Fiyatları,
Konya Kaşık Oyunu Organizasyonu,
Konya Kaşık Gösterisi,
Konya Kaşık Oyunu,
Konya Kaşık Grubu,
Konya Kaşık Gösteri Kiralama Ücretleri,
Konya Kaşık Ekibi İletişim,
Konya Kaşık Ekibine Ulaşmak,
0232 421 11 82 (Alsancak Ofis)
0535 305 78 35(İsa Efe)
0536 222 08 84 (Musa Efe)